Sıkça Sorulan Sorular


Sitenizden yapılacak online alışverişlerde kart kullanımı güvenli mi?
Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Bu sebeple alışveriş adımından, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçeklesen tüm işlemleriniz 3' üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kart bilgileriniz hiçbir şekilde 3' üncü kişiler tarafından görülememekte ve Flora Garden Çiçek tarafından kayıt edilmemektedir.
 
Siparişimin durumunu nasıl kontrol edebilirim?
Siparişinizin durumunu web sitemiz içerisinde yer alan ''Sipariş Takibi'' bölümünden takip edebilirsiniz. 
 
Siparişimin ödemesini nasıl yapabilirim?
Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, BKM Express veya Telefon açıp Mail Older aracılığıyla siparişinizin ödemesini kendiniz yapabilirsiniz. Siparişinizde ödeme sayfasına geldiğinizde havale/EFT seçeneği ile ödemenizi havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Ayrıca bize ulaşın sayfasındaki çağrı merkezi, e-posta veya canlı destek kanalımızı kullanarak ödeme ile ilgili her konuda ekibimizden destek alabilirsiniz..
 
Nakliye ve servis ücretleri nasıl belirleniyor?
Şubelerimiz tarafından merkezi lokasyonlara teslimatı sağlanan siparişlerde yol ücreti alınmamaktadır, diğer bölgelere teslimat sağlamak için merkeze uzaklığa bağlı olarak ek yol ücreti talep edilmektedir. 
 
Yurt dışına ürün gönderiminiz var mı?
Yurt Dışı gönderimimiz vardır. Bunun için bizimle mutlaka Telefon veya Mail ile iletişime geçmelisiniz.
 
. Üyeliğim için e-posta adresimi ve şifremi nasıl değiştirebilirim?
Hesabım sayfanızda bulunan ''Üyelik Bilgilerim'' bölümünden e-mail adresinizi güncelleyebilir, şifrenizi değiştirebilirsiniz.
 
İade/ İptal yaparsam geri ödemesi ne zaman yapılacak?
Kart ile verilen siparişlerde iade/ iptal işleminizin onaylandığı gün bankanıza geri ödeme yapılır.
Havale-EFT ile verilen siparişlerde iade/ iptal işleminizin onaylandığı günden sonra 1-10 iş günü içerisinde hesabınıza havale-EFT ile ödeme yapılacaktır. Bu işlemin gerçekleşmesi için geri ödemenin yapılmasını istediğiniz hesap numaranızı aktarmanız gerekmektedir.
 
Siparişim teslim edilirken alıcı yerinde bulunmazsa nasıl bir yol izlenir?
Siparişiniz teslim edilirken alıcı yerinde bulunmazsa siparişinizi alıcıya ulaştırabilecek kişilere ismi ve imzası alınarak teslimat yapılabilir. Resmi ve özel kuruluşlara kendi prosedürleri çerçevesinde teslimat yapılır.
 
Sipariş verdikten sonra değişiklik yapabilir miyim?
Siparişiniz için bize ulaşın sayfasındaki çağrı merkezi, email veya canlı destek kanalımızı kullanarak her konuda ekibimizden destek alabilirsiniz.
 
İndirim kodlarımı nasıl kullanabilirim?
İndirim kodunuzu www.floragardencicek.com web sitemizde çiçek üzerinde İNCELE & SİPARİŞ VER linkini tıklayıp İL İLÇE ve TARİH girdikten sonra sipariş adımında yer alan indirim kodu bölümüne, mobil site (cep telefonu) bulunan indirim kodu bölümüne girmeniz yeterlidir. İndirim kodları İndirimli ürünlerde geçerli değildir.
 
Kampanyalarınızdan nasıl haberdar olabilirim?
Kampanyalarımızdan ve yeniliklerimizden e-mail ve sms yoluyla haberdar olabilirsiniz. Üye değilseniz hemen üyeliğinizi oluşturabilirsiniz. Üye Olmak İçin Tklayınız.
 
Daha fazla bilgi için İletişim Formunu Doldurunuz.